همه انواع اسباب بازی برای کودکان و نوجوانان
حالا که فروش اسباب بازی به صورت آنلاین و برای همه نقاط کشور در فروشگاه توریلند ایران قرار گرفته شده است بهتر است قبل از خرید اسباب بازی مناسب سن فرزندمان را بدانیم.

در اینجا فهرستی از انواع اسباب بازی هر گروه سنی را برای شما قرار دادیم.شاید شما به تازگی پدر یا مادر شدید و می خواهی برای فرزند دلبتان مناسب ترین اسباب بازی مناسب تهیه کنید یا شاید هم بخواهید به عنوان کادو به خواهر زاده یا بردارزاده یا فرزند یک دوست یا برای نوه عزیزتان این اسباب بازی را تهیه کنید این لیست برای کمک به شماست .بچه ها به سرعت رشد خواهند کرد و علایقشان تغییر خواهد کرد و شما باید در خرید اسباب بازی به این نکته توجه کنید.

فروش اسباب بازی تا قبل از سن ۱ سالگی
اسباب بازی برای نوزادان و کودکان تا سن یک سالگی
آیا شما به دنبال این هستید که کودک شما بتواند ساختن را یاد بگیرد یا تجربه های جدید را بیاموزد؟.پس باید اسباب بازی هایی با ابعاد بزرگتر تهیه کنید نوزادان یاد می گیرند که مهارت های تکاملی زیادی در اولین سال خود مانند نشستن، خزیدن، رسیدن به اسباب بازی داشتن یک والد جدید، با گزینه های زیادی در دسترس است،

فروش اسباب بازیانتخاب بهترین اسباب بازی های نوزاد برای نوزاد شما دشوار است. اسباب بازی های نوزادان تمایل به تحریک تمام حواس ها دارند، بنابراین معمولا رنگ های کنتراست بالا دارند و شامل بسیاری از بافت ها و صداهای مختلف است. اسباب بازی برای این گروه سنی هماهنگی دست و چشم و دهان را تشویق می کند، زیرا کودک می آموزد که به آن دسترسی پیدا کند، لمس کند و حتی جویدن کند! بسیاری از اسباب بازی ها به ایجاد قدرت و هماهنگی کمک می کنند تا کودکان بتوانند در سال اول خود به بسیاری از نقاط عطف جدید دست یابند، زیرا آنها رول، نشستن، خزیدن، پیاده روی و صحبت می کنند. و صحبت کردن داشته باشند.

فروش اسباب بازی از سن ۱ تا ۳ سالگی

اسباب بازی برای کودکان نوپا، از سن یک تا سه سالگی
کودکان نوپا در حال حرکت هستند و اسباب بازی هایی که برای این گروه سنی تمرکز کرده اند بر انگیزه دادن آنها برای برقراری ارتباط با کلمات و نیز شروع به تعامل و تظاهرات بازی می باشد.این لیست شامل اسباب بازی های کوچولو مشهور ، اسباب بازی های سواری، Elmo (یک شخصیت ماپت در نمایش تلویزیونی خیابان کنجد است. او یک هیولا قرمز خزدار با صدای فالستو است،) علاوه بر این، بسیاری از اسباب بازی های بزرگ در فضای باز برای کودکان نو پا وجود دارد.

 

فروش اسباب بازی

کودکان نوپا کودکان بیش از ۱ سال هستند، اما زیر سن ۳ سالگی پیدا کردن بهترین اسباب بازی برای کودکان نوپا همیشه آسان نیست! بر خلاف پیش دبستانی های بزرگتر، کودکان نوپا هنوز مدرسه نمی روند و یک اسباب بازی مخصوص درخواست می کنند. در حالی که آنها قطعا علاقه به شخصیت های مورد علاقه خود را مانند الم یا میکی موس دارند، کودکان نوپا هر روز مهارت های جدیدی را یاد می گیرند. آنها می توانند با عبارات ساده و جملات صحبت کنند. کودکان نوپا ممکن است در حال اجرا، صعود و جهش در اسباب بازی های سوار بر اسباب بازی ها باشند. کودکان نوپا نیز توجه خود را افزایش می دهند. آنها شروع به استفاده از دست خود را با ساخت بلوک، هل دادن اتومبیل، و تکمیل پازل شروع می کنند. بهترین اسباب بازی برای کودکان نوپا اسباب بازی های سرگرم کننده و آموزشی است که در همان زمان مهارت های حرکتی، ذهن و دست خود را به چالش می کشد.
فروش اسباب بازی برای کودکان۳ تا ۵
اسباب بازی برای کودکان پیش دبستانی، از سن سه تا پنج سالگی
بچه های پیش دبستانی در حال یادگیری مهارت های آموزشی هستند که برای مدرسه نیاز دارند که آنها را تشویق به بازی کردن با دوستان می کند، از تخیل خود برای بازی تیزهوش با شخصیت های کمی استفاده می کنند و مهارت هایی برای یادگیری نحوه تشخیص رنگ ها و حروف مختلف می دهند. کودکان پیش دبستانی نیز در خیمه بازی و خانه های بازی نقش مهمی ایفا می کنند. اگر به فکر یاد دادن فرزندتان در مورد صداهای حرف و حروف هستید، با فلش کارت ها خداحافظی کنید. بسیاری از اسباب بازی های آوایی تعاملی برای کودکان پیش دبستانی وجود دارد که فرزند شما را در یک تجربه یادگیری سرگرم کننده و لذت بخش درگیر خواهند کرد

فروش اسباب بازی

.هنگامی که کودکان در سنین ۳ تا ۵ سالگی به مهد کودک می روند، مهارت های مهمی که یاد می گیرند وجود دارد. آنها یاد می گیرند دوستانی را بسازند، اسباب بازی ها را به اشتراک بگذارند، یک روال کلاس درس و قوانین معلمانشان را دنبال کنند. کودکان یاد می گیرند آواز خواندن، مداد را نگه دارند ..

فروش اسباب بازی برای کودکان ۵ تا ۸ ساله
اسباب بازی های محبوب برای کودکان پنج تا هشت ساله
پس از اینکه بچه ها از انتهای روز از مدرسه می آیند، این گروه سنی به دنبال سرگرمی و هیجان محض است. آنها عاشق فیلم ها و همه لباس ها بازیگران نقش هستند و همچنین اسباب بازی های ساخت و ساز مرتبط مربوط به فیلم را دوست دارند. کودکان در سنین بین ۵-۸ ساله در ابتدای دوره ابتدایی خود هستند.

فروش اسباب بازی

آنها با دوستان خود درباره اسباب بازی های جدید صحبت می کنند، تقریبا هر اسباب بازی هایی را که در اسباب بازی های تجاری و عاشقانه از فیلم های محبوب و تلویزیونی نشان می دهند، می خواهند.
فروش اسباب بازی برای کودکان ۸-۱۲ ساله
اسباب بازی های محبوب برای کودکان هشت تا دوازده ساله
پیدا کردن بازی ها و اسباب بازی ها برای بچه ها یا بچه های سنین ۸ تا ۱۲ می تواند دشوار باشد.در این سن، آویا قبل از نوجوانی در سنین ۸-۱۲، می تواند پیدا کردن یک اسباب بازی یا بازی به میل خود فرزند. می تواند تبدیل به یک چالش برای آن ها شود .

فروش اسباب بازی

اگرچه پسران و دختران ممکن است دارای علایق بسیار متفاوتی باشند، اما این گروه سنی واقعا برای رشد خودنیاز به اسباب بازی دارند. دختران اغلب از کیت های هنر و صنایع دستی برای ساخت جواهرات لذت می برند، در حالی که پسران ممکن است به اسباب بازی های جمع آوری شده ای که می توانند برای رقابت در بازی با دوستان استفاده کنند علاقه نشان دهند. اسباب بازی های محبوب این گروه سنی همچنین اسباب بازی های STEM است که آنها را در مورد علم، فن آوری، مهندسی و ریاضی سوق می دهد. کارت های هدیه، دستگاه های دست دستگاه های بازی و بازی های ویدئویی برای کنسول هایی مانند Nintendo WiiU و Xbox One معمولا در بالای لیست دلخواه شما قرار دارند این اسباب بازی ها عشق بین تکنولوژی، بازی فعال و خلاقیت را برآورده می کنند. بسیاری از اشیاء این اسباب بازی ها به شما کمک می کنند تا احساسات منحصر به فرد خود را بیان کنند، در حالی که هنوز در معرض بیگناهی قرار گرفته اند، زیرا انتقال آنها به نوجوانان کامل است.
فروش اسباب بازی برای نوجوانان یا کودکان ۱۳ سال و بالاتر
اسباب بازی برای نوجوانان یا کودکان ۱۳ سال و بالاتر
اگرچه یک کارت هدیه، پول نقد، تلفن، آی پاد و دوربین و سیستم های بازی ویدیویی مانند WiiU بیشتر نوجوانان را خوشحال می کند، شما خوش شانس خواهید بود که هدایای جالب و سرگرم کننده ای که می توانید خریداری کنید، آنها را سرگرم کننده و خوشحال می کند. پیدا کردن اسباب بازی های سرگرم کننده برای نوجوانان همیشه آسان نیست. کارت های هدیه، دوربین ها، گوشی های هوشمند، تلویزیون ها، iPads ها، تبلت ها و دستگاه های بازی مانند Nintendo 3DS، WiiU، Xbox One یا PS4، به نظر می رسد که لیست های دلخواه خود را بالا ببرند.

فروش اسباب بازی

در حالی که این گروه سنی یکی از سخت ترین موارد برای خرید است، نگران نباشید، هنوز هم برخی از بازی ها و اسباب بازی های تعاملی واقعا عالی برای نوجوانان وجود دارد که مطمئنا سرگرم کننده و هیجان زیادی برای کل خانواده خواهد بود.